Szkolne RODO

SZANOWNI PAŃSTWO!

Od dnia 25 maja 2018 r. zaczyna obowiązywać  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych         i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).
W celu zapewnienia Państwu pełnej informacji o przetwarzaniu danych osobowych udostępniamy zaktualizowaną „Klauzulę informacyjną”. Prosimy o zapoznanie się.
Jednocześnie z uwagi na ww. zmiany przepisów obowiązujących placówkę prosimy o uzupełnienie wymaganych Rozporządzeniem oświadczeń, zgód i upoważnień.

Uwaga!

Druki z upoważnieniami do odbioru dziecka ze szkoły muszą być wypełnione i podpisane przez rodziców/opiekunów oraz przez wszystkie osoby przez nich upoważnione.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgodnie z obowiązkiem informacyjnym wynikającym z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – zwanego dalej RODO) informujemy:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku,  ul. Edukacyjna 11 32-600 Oświęcim, reprezentowana przez Dyrektora - Przemysława Dziedzic.
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Przemysław Paliwoda, z którym można się skontaktować e-mailowo iod@kancelariapaliwoda.pl lub pisemnie na ww. adres administratora.

Klauzula_informacyjna_dla_kandydatow_do_pracy.pdf

Klauzula_informacyjna_dla_kontrahentow.pdf