Gminne Gimnazjum nr 1 im. mjr Piotra Szewczyka w Rajsku

ZMIANA MIEJSCA GABINETU PEDAGOGA SZKOLNEGO I ZMIANA GODZIN PRACY!

Od 3 września 2018 r. gabinet pedagoga szkolnego znajduje się na terenie budynku Szkoły Podstawowej w Rajsku, na I piętrze na końcu korytarza po lewej stronie.

Niestety na chwilę obecną nie ma bezpośredniego połączenia telefonicznego z gabinetem.

Zapraszamy do zwiedzenia nowego miejsca!

Godziny pracy pedagoga szkolnego

Marta Pastwa – Tusińska

poniedziałek:    8.00 – 13.00

wtorek:             8.00 – 15.00 (co 2 tygodnie do 15.45)