Aktywna klasa WRZESIEŃ
    03.10.2018 12:38 | więcej »
  • Aktywna klasa
    Całoroczny Konkurs Samorządu Uczniowskiego AKTYWNA KLASA rozpoczęty, wrześniowe punkty są już przyznane. Przypominamy, że w październiku będą przyznawane punkty za zbiórkę: makulatury, zakrętek, karmy i akcesoriów dla zwierząt do schroniska.
    03.10.2018 12:39 | więcej »
  • Zbiórka makulatury
    Samorząd Uczniowski ogłasza akcję zbiórki makulatury. Spakowaną i zważoną makulaturę należy dostarczać do pana Artura, następnie zgłosić wychowawcy ilość przyniesionej makulatury.
    Akcja będzie trwała do 30 listopada i będzie się liczyć do konkursu „Aktywna klasa”.
    Fundusze uzyskane ze sprzedaży skarbnik SU przeznaczy na zakup artykułów papierniczych potrzebnych do organizacji konkursów, akcji, imprez oraz na środki w celu przygotowania nagród dla uczniów biorących udział w konkursach i akcjach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.
    03.10.2018 12:02 | więcej »

• Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rajsku
    ul. Edukacyjna 11